KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023083
nr 1202 3083
Oidentifierad konstnär. Solnedgång över hav, signerad Strindberg. Olja på duk, 64x99 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:40:07
700 kr
900 kr